ua

Засновники

Ірина Зеленіна
Ірина Зеленіна

Більше 20 років досвіду в туристичній та виставковій діяльності, з них понад 10 років займається промоцією української продукції на закордонних ринках. 

Впродовж багатьох років займає посади виконавчої директорки Туристичної компанії «Київський Супутник», директорки Центру підтримки експорту КТПП, стала керівником ГС «Український експортний альянс», розуміючи важливість розвитку українського експорту виступила співзасновницею Ukrainian HoReCa Cluster.

«Український HoReCa Кластер - ініціатива заснована з метою спільного вирішення проблем та підвищення конкурентоспроможності на міжнародних ринках. 

Наш досвід в промоції української продукції та розвитку експортних відносин дозволить зосередити діяльність кластеру на виході українських компаній на нові ринки та розвитку інноваційних підходів, сприянні зростанню галузі та залученню інвестицій.»

Дмитро Беспалов
Дмитро Беспалов

Має 20 річний досвід у сфері міжнародних відносин та розвитку експортних ринків. Займаючи посаду віце-президента Київської торгово-промислової палати ініціював створення Центру підтримки експорту. 

Усвідомлюючи важливість представлення українських виробників на закордонних ринках започаткував організацію колективних стендів на провідних світових виставках, брав участь у чисельних торгових місіях та форумах в Україні та за кордоном. Напрацьований досвід було використано при створенні Ukrainian HoReCa Cluster.

«Сьогодні як ніколи є важливим працювати над присутністю української продукції на зарубіжних ринках, створювати інноваційні та конкурентні логістичні ланцюги, підсилювати імідж українських експортерів.»

Олексій Акімов
Олексій Акімов

Фахівець зі стратегічного маркетингу з 25-річним досвідом. СЕО та Засновник маркетингової агенції Idealsecrets. 

З 2011 року агенція реалізувала більше 500 маркетингових проектів. Серед клієнтів агенції: Google, Bayer, Mercedes, KIA, Porsche, Lexus, Hugo Boss, Herbalife, Pizza Hut, KLM, Amstar, AVIS, Hewlett Packard, Nathans Famous, Lafarge, UFuture, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та багато інших українських, та іноземних компаній. 

Член правління в Satori Group, в Win Win Club, Директор з розвитку Благодійного фонду «Свічадо».

«Український ринок HoReCa потребує об’єднання та швидкого виходу і просуванню на міжнародних ринках. Маючи багаторічний досвід в маркетинговому просуванні українських та іноземних компаній, ми прагнемо завдяки об’єднанню і колективному досвіду, підтримувати і піднімати українську економіку»