ua

Політика конфіденційності

У цій Політиці конфіденційності ми – Громадська спілка «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР» роз’яснюємо наступне: обсяг інформації, що збирається; порядок використання, зберігання та передачі інформації, що збирається; з якою метою інформація збирається; обсяг прав осіб, інформація по яким збирається.

Проставивши відмітку на цій, або інших сторінках, ви підтверджуєте, що надаєте добровільну та однозначну згоду Громадській спілці « УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР » (як Володільця бази даних) на обробку, в тому числі передачу третім особам, вказаних вами даних та вчинення всіх необхідних дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» є обробкою ваших персональних даних, у відповідності до мети їх обробки.

Ми збираємо наступну інформацію:

В залежності від мети відвідування сайту користувачем, ми збираємо наступну інформацію:

 • ім’я та прізвище користувача;
 • посаду;
 • інформацію про компанію (включаючи посилання на веб-сайти компанії);
 • електронну пошта;
 • телефонний номер;
 • IP-адреси;

Цей перелік не є виключним і Громадська спілка «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР»  залишає за собою право, враховуючи мету збору даних, зібрати більше інформації.

Інформація збирається та обробляється:
 • з метою покращення користування профільного сайту у UKRAINIAN HORECA CLUSTER, та використання всіх переваг долучення до інформаційного простору UKRAINIAN HORECA CLUSTER, зокрема в месенджері Telegram, ми збираємо статистику по відвідувачах сайту, а саме – з якої країни відвідувався сайт, кількість відвідувачів на певний період часу, активність системи й дату, наприклад, для оптимізації дизайну продуктів, час та URL-адресу напрямку переходу вашого запиту, та який саме напрям діяльності Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР» є найбільш популярним, звіти про аварійне закриття сайту тощо;
 • з метою відносин у сфері реклами, маркетингу та збору персональних даних у комерційних цілях, відносин у сфері статистики, інших відносин, пов’язаних з обробкою персональних даних, згідно ст. 10 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Податкового кодексу України, Статуту Товариства, інших нормативно-правових актів України та локальних актів Володільця бази персональних даних;
 • з метою отримання звернень (повідомлень, запитів тощо) засобами телефонного зв’язку (в тому числі SMS-розсилок), поштового зв’язку, електронною поштою, а також за допомогою месенджера Telegram;
 • з метою отримання звернень (повідомлень, запитів тощо) засобами телефонного зв’язку (в тому числі SMS-розсилок), поштового зв’язку, електронною поштою, а також за допомогою месенджера Telegram;
Інформація може збиратися наступними способами:
 • представники Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР» мають право безпосередньо контактувати із користувачами, які залишили контактні дані, в тому числі, але не виключно для пропонування послуг Громадської спілки та збору інших персональних даних;
 • представники Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР» можуть долучати персональні дані користувачів до бази розсилок Громадської спілки згідно відповідних категорій/тематик;
 • представники Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР» можуть використовувати базу розсилки Громадської спілки для таргетингу та з метою діджитал маркетингу і реклами на основі вказаної користувачем посади, компанії чи будь-яких інших персональних даних.

Перш ніж використовувати інформацію з метою, не вказаною в цій Політиці конфіденційності, ми попросимо вашої згоди на це.

Уся інформація, яка збирається, використовується та зберігається не передається третім особам окрім субпідрядників та проектних команд Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР», які безпосередньо залучені до ведення необхідної статистики, без права передачі такої інформації третім особам та без права публічного розголошення (у окремих випадках, за необхідності, лише за згодою суб’єкта персональних даних).

Ми надаватимемо особисту інформацію за межами Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР», якщо добросовісно вважатимемо, що використання, збереження, розголошення таких даних чи доступ до них є обґрунтовано необхідними, щоб: дотримуватися чинного законодавства, нормативних актів, юридичних процедур чи урядових запитів, що мають характер вимоги, примусово застосовувати відповідні Умови використання сервісу, зокрема розслідувати можливі порушення безпеки чи технічні проблеми, виявляти шахрайство, а також запобігати їм або використовувати інші заходи для протидії їм; захищати права, власність або безпеку Громадської спілки «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР», наших користувачів і громадськості, як цього вимагає чи дозволяє закон.

Громадська спілка «УКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕКА КЛАСТЕР», як Володілець, вживає всіх необхідних заходів, згідно ст. 24 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, для забезпечення захисту персональних даних.

Персональні дані видаляються або знищуються в порядку, встановленому відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Права суб’єкта персональних даних

Відповідно до чинного законодавства, ви, як суб’єкт персональних даних, маєте право просити нас надати детальну інформацію про те, які дані ми зібрали, а також можете подати запит на знищення цих даних чи виправлення будь-яких неточностей. Ви також маєте право просити нас надати вам ваші персональні дані, які ми зібрали, а також обмежити опрацювання, поширення або передачу таких даних. Ми не знищимо дані, які ми можемо зберігати відповідно до законодавства.

Також, ви, як суб’єкт персональних даних, можете заперечити обробку своїх персональних даних відповідно до чинного законодавства.

Задля оновлення, внесення змін, запиту щодо видалення даних, ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою: info@horecaua.com

Ця Політика конфіденційності час від часу може бути оновлена, однак права суб’єкта персональних даних, описані у політиці, не обмежуються без вашої чіткої згоди.